Na důvěře záleží

Pracuji tak, aby vás to bavilo

Během ranních příprav nebudu dlouze natáčet nanášení řasenky a detail ženichova pásku. Nevyděsím vás hromadou techniky a běháním z místa na místo. Raději pozoruji, zachytávám okamžiky plné emocí a zaznamenávám situace, u kterých jste nebyli, abych mohl poskládat příběh vašeho velkého dne.

Natáčení se vám snažím co nejvíce zpříjemnit. Společně se projdeme, zasmějeme se a možná si ani nevšimnete, že je spuštěná kamera. Mým cílem není „jen“ perfektní svatební video, ale taky příjemný zážitek.
Stejný přístup mám i k hostům. Rád se zeptám maminky, jak jí chutnala svíčková, a chlapů, co říkají na pivo.

Svatební sezona
2022 byla neskutečná

můj Proces

Postprodukce

Nejnáročnější část práce přichází po svatbě. Několik dní za počítačem opakovaně procházím stovky záběrů. Stříhám, skládám a zkouším, co bude nejlépe vyprávět váš svatební příběh. Záběry propojuji s hudbou. Vše přesunuji, měním a ladím, dokud není má kreativní duše spokojena. Chce to hodně času, ale stojí to za to.

01

Výběr hudby

Výroba svatebního videa je tvůrčí proces, proto je důležité, abyste výběr hudby nechali na mně. Skladbu nezasílám ke schválení a uslyšíte ji až ve finálním videu. Ale nebojte. Hudbu vybírám s citem tak, aby přesně seděla k vám a k atmosféře vaší svatby. Díky zkušenostem z natáčení hudebních videoklipů vím, že písnička, která se líbí sama o sobě, nemusí sedět k záběrům, a naopak. Je to právě hudba, která dokáže vyzdvihnout a zesílit emoce. K hudbě přidávám záběry a vytvářím jedinečný celek, který funguje v dokonalé harmonii.

02

Sdílení a zveřejňování

Za každým svatebním videem si stojím, a proto ho rád zařadím do svého portfolia jako inspiraci pro ostatní páry. Také rád sdílím na sociálních sítích jednotlivé kroky tvůrčího procesu. Ocením, když mi dáte souhlas se zveřejněním.

03

Přijedu za vámi kamkoliv po celé ČR.

Cena dopravy je již v ceně každého balíčku.

Svatební balíčky

1.

2.

SVATEBNÍ KOMPLET

SVATEBNÍ KLIP

Svatební klip v délce 3-5 min.

Svatební video v délce 13-20 min.

Natáčení ve svatební den,

max. 11 hod.

Svatební klip v délce 3-5 min.

Natáčení ve svatební den,

max. 10 hod.

Cena:

Cena:

30.000 Kč

36.000 Kč

FAQ

Jak plánovat čas začátku natáčení?

Co je dlouhé video?

Balíčky Svatební klip a Svatební video KOMPLET zahrnují 10 až 11 hodin natáčení. Pokud mám vše natočeno, po vzájemné dohodě odjíždím dříve. Nemusím s vámi být už od brzkého rána a natáčet vás bez make-upu. Zajímavější momenty přicházejí většinou později. Raději zvěčním, jak to s babičkou roztáčíte na parketu.

Svatební klip je emotivní příběh, dlouhé video spíš chronologický záznam ze všech záběrů, které projdou základním výběrem a úpravou. V dlouhém videu uvidíte vše, co jsem za celý den natočil. Zároveň dlouhé video obsahuje i veškeré proslovy.

Pracuješ s nějakým fotografem?

Kolik stojí doprava?

Doprava je již započítaná v ceně, proto jí nemusíte vůbec řešit. Zároveň za vámi dojedu kamkoliv, takže žádný strach, když máte svatbu třeba na druhé straně republiky. Chci, aby jste měli co nejméně starostí.

Pokud ještě nemáte vybraného svého fotografa, tak vám s tím rád pomohu. Za ty léta co natáčím svatby, jsem poznal několik fotografů s kterými jsme jako jedna ruka. Sehraný tým fotografa a kameramana je na svatbě k nezaplacení.

Svatební Kameraman

Marek Záruba

Napište mi